top of page

Монітори пацієнта Philips з 35-ї партії передали в українські лікарні


Patient monitors

Сьогодні до українських лікарень були доставлені останні монітори пацієнта Philips з 35-ї партії. Ми вдячні Фонду Philips за цю неоціненну пожертву та постійну підтримку України!Монітори пацієнта


Монітор пацієнта - один з найнеобхідніших видів обладнання в українських лікарнях на сьогоднішній день. Він використовується для моніторингу, вимірювання та реєстрації ключових показників життєдіяльності в операційних, у відділеннях інтенсивної терапії та в загальних палатах як приліжковий монітор пацієнта.


Монітори отримали 19 лікарень, які були визначені Міністерством охорони здоров'я як такі, що мають найбільш нагальну потребу. Лікарні Києва та Київської області отримали 8 моніторів, Сум та Сумської області - 5, Харкова та Харківської області - 13 та Миколаєва - 4.


Ця доставка була організована за підтримки наших логістичних партнерів - Українського Католицького Університету (організував доставку моніторів з Польщі в Україну) та Агенції "Здоров'я" (здійснила доставку моніторів "останньої милі").

Comments


bottom of page