top of page

Портативний УЗД для Марганецької міської лікарніУ вересні UA Brokers Without Borders у партнерстві з Американським фондом Direct Relief передали до Марганецької міської лікарні (Нікопольський район Дніпропетровської області) сучасний портативний УЗД апарат, який проводить діагностування широкого спектру хвороб.


Марганець – зона активних бойових дій, тому оперативна допомога лікарів сьогодні актуальна як ніколи. Сучасне обладнання є необхідною умовою успішного лікування та діагностики хвороб. Особливо зараз, під час війни, коли медики стикаються з ургентними випадками та надають допомогу в екстрених умовах.
«Завдяки цьому апарату допомога стала набагато оперативнішою, адже він зручний і легкий у використанні. Наприклад, звертається людина з болями внизу живота. Завдяки УЗД можна одразу побачити, що з хворим і яка допомога потрібна. На місці лікар бачить, яку допомогу потрібно надати: або консервативна терапія, або термінове оперативне втручання. Це заощаджує дорогоцінний час, який так необхідний під час лікування, адже іноді кожна хвилина на рахунку», - зазначає лікар-хірург Дмитро Камєнєв.


Comments


bottom of page