top of page

Сьогодні день подяки людям, які виконують благородну місію - допомагають тим, хто цього потребує


IsraAID

IsraAID


Місяць тому на Європейському гуманітарному форумі в Брюсселі я познайомилась з чудовою Наамою Городишер з IsraAID. Наама є досвідченим гуманітарним лідером і неодноразово брала участь у реагуванні на надзвичайні ситуації по всьому світу. Наама прийняла мене на форумі і ретельно пояснила мені всі тонкощі роботи, яку потрібно виконати. Після форуму ми залишилися на зв'язку.Місто добра


Через деякий час після цього я почала співпрацювати з українською громадською організацією "Місто добра" (https://misto-dobra.com.ua/) - ще до війни вони підтримували вразливих жінок в Україні, надаючи їм притулок, їжу та медичну допомогу. Коли почалася війна, приміщення цієї громадської організації були переповнені жінками та дітьми, які тікали від війни. Притулок, який був розрахований на 80 осіб, прийняв понад 200. Я звернулася до Наами по допомогу. Наама та її команда - Нетта Лев і Ян Сердце - вислухали мій перелік усіх потреб притулку і негайно почали діяти.


Сьогодні, нарешті, безцінний вантаж від IsraAid прибув до Чернівців. У мене немає слів, щоб належним чином висловити свою вдячність чудовій команді IsraAid. Щиро дякую вам за те, що ви підтримуєте Україну!

Commentaires


bottom of page