top of page
daria-volkova-qhlmymt14Ys-unsplash.jpg

UA BWB Структура

UA Brokers Without Borders (UA BWB) це міжнародна волонтерська організація, спочатку створена для зв’язку донорів і постачальників для задоволення гуманітарних і медичних потреб в Україні (звідси назва «Брокери»).

Основна команда з 8  волонтери, які є українцями, які живуть за кордоном, працюють дистанційно з Бразилії, Хорватії, Фінляндії, Великобританії, Німеччини, Румунії, Барбадосу та інших країн, регулярно спілкуючись з партнерами в Україні.

Дві законні  юридичні особи (некомерційні об'єднання) були нещодавно створені у Фінляндії та Бразилії, де розташовані двоє співзасновників UA BWB, з метою зрештою найняти оплачуваний персонал, залучати кошти та напряму фінансувати благодійну діяльність (через гранти чи закупівлю допомоги) на додаток до «посередництва» на інші благодійні проекти.

Вищим керівним органом для всієї діяльності UA BWB є Рада радників – волонтерська група довірених керівників некомерційних організацій та інших старших професіоналів, які надають стратегічні поради, зв’язки, предметні знання та підтримують команду UA BWB на правильному шляху та роблять правильні речі правильним шляхом.

bottom of page