top of page

Про нас

278580331_101557262553878_6522209096468822657_n.jpg

Хто ми

UA Brokers Without Borders - це міжнародна неприбуткова ініціатива, якою керують українці, що живуть за кордоном, але несуть любов до України у своїх серцях. Вона була створена у лютому 2022 року у відповідь на гуманітарну катастрофу в Україні, спричинену російською агресією. Ми зосереджуємося на нагальних, низових гуманітарних проектах для України.

Мета UA BWB

Фундаментальна причина існування нашої організації

Ми зібралися разом, щоб об'єднати наші різноманітні навички, потужні глобальні мережі, пристрасть до справедливості та сталеву мужність, щоб врятувати життя в Україні та полегшити тягар цієї несправедливої війни.

34_edited.jpg
sergio-kuub-GqihXRaqFUc-unsplash.jpg

Місія UA BWB

Чітка мета, якої ми прагнемо досягти

Через розгалужену мережу партнерів ми проактивно виявляємо можливості, об'єднуємо зусилля та швидко створюємо індивідуальні комплексні гуманітарні рішення орієнтовані на бенефіціарів, зосереджуючись на можливостях, де ми найкраще можемо створити додаткову цінність та досягти цілеспрямованих ефективних результатів.

Непередбачуваність одна з ознак війни. Ми забов'язуємося залишатись гнучкими та адаптуватись до мінливого середовища. Ми тут надовго, незалежно від того, коли переможемо у цій війні.

Основні цінності UA BWB

Принципи, цінності, глибокі переконання команди

явапварпіпр_edited.png

Основні цінності UA BWB керують нами у прийнятті рішень, діях та поведінці, і застосовуються до всіх наших співробітників, волонтерів, радників та членів правління.

Zarady dytyny - Generic BWB Value Prop_e

В UA Brokers Without Borders ми зосереджені на створенні комплексних гуманітарних проектів. Це означає, що ми розробляємо комплексний підхід до сучасної гуманітарної допомоги, який ґрунтується на 4 ключових стовпах:

1. Підтверджені потреби

2. Перевірені постачальники

3. Донори

4. Логістика на замовлення

Наша унікальна ціннісна пропозиція

bottom of page