top of page

Наші радники

Волонтерська група довірених лідерів неприбуткових організацій та інших висококваліфікованих фахівців, які надають стратегічні поради, зв'язки, експертизу та допомагають команді UA BWB не відхилятися від курсу та робити правильні речі найліпшим способом.

gayatri-malhotra-Jg5x0ptJJio-unsplash.jpg

Олена Хелмі

Олена Хелмі - колишній консультант з питань управління, яка зараз використовує свої ділові навички та широку професійну мережу для створення позитивних змін у світі. Маючи більш ніж десятирічний досвід роботи у сфері соціальних фінансів та імпакт-інвестицій, Олена наразі очолює глобальний портфель грантів та імпакт-інвестицій Virgin Unite, підприємницького фонду Virgin Group та сім'ї Бренсонів. Вона народилася і виросла в Україні, шість років жила і працювала в Східній Африці, а потім переїхала до Великобританії, де зараз живе з чоловіком і двома доньками. Олена має ступінь з міжнародної економіки та MBA від Said Business School, Оксфордського університету. У березні 2022 року вона допомогла створити організацію UA Brokers Without Borders, де наразі є членом Консультативної ради та підтримує команду у побудові успішної некомерційної діяльності, фандрейзингу та партнерств.

Кіран Блай

Кіран Блай - професіонал у сфері гуманітарних поставок, який очолював високоефективні програми гуманітарного реагування у ВООЗ, ВПП та АМР США. Починаючи з кар'єри керівника провідних ресторанів, відзначених багатьма нагородами, де він випадково відкрив для себе пристрасть до ланцюгів постачання, він продовжив впроваджувати та зміцнювати масштабні глобальні операції з охорони здоров'я та продовольчої безпеки, охоплюючи найбільш соціально незахищені верстви населення у світі. Кіран також глибоко захоплений забезпеченням безпечних шляхів до притулку для людей, які стали вимушеними переселенцями через конфлікти, відсутність продовольчої безпеки та природні/техногенні катастрофи.

Наталія Тулінова

Засновниця Національної агенції гуманітарної допомоги «Здорові», яка надає адресну допомогу медичним закладам по всій Україні у вигляді ліків, медичних інструментів та обладнання. Старший експерт з комунікацій та маркетингу в медичній сфері. Наталія підтримує нашу організацію, надаючи інформацію про останні потреби українських лікарень, а також забезпечує всю логістичну підтримку допомоги, яку ми відправляємо в Україну.

bottom of page