top of page
polina-rytova-1dGMs4hhcVA-unsplash.jpg

Зроби пожертву для України

Кожна пожертва, велика чи мала, допомагає українцям, які її потребують. Ми витрачаємо 100% ваших пожертв* на фінансування наших програм.

Способи, якими ви можете зробити пожертву:

Ви можете зробити безпечний переказ за допомогою кредитної картки. Будь ласка, зверніть увагу, що за замовчуванням це щомісячна пожертва. На жаль, гуманітарна криза в Україні не закінчиться із закінченням війни, тому, будь ласка, розгляньте цей варіант, якщо у вас є така можливість.

Ви можете зробити пожертву через PayPal, використовуючи свій обліковий запис, або, якщо у вас його немає, PayPal пропонує безпечну обробку кредитних карток.

Банківський депозит

Доступний за запитом.

Підтримайте нас анонімно!

Untitled-1.png

Silent Donor - це найбільша платформа для анонімних пожертв у світі, яка дозволяє всім донорам надсилати пожертви на улюблені проекти абсолютно анонімно.

Перейдіть за посиланням нижче, щоб отримати доступ до їхньої закритої платформи - просто вкажіть UA Brokers Without Borders як організацію, яка отримає вашу пожертву на свій рахунок (ви можете вказати конкретні програми, якщо бажаєте). Зробити анонімну пожертву можна за допомогою платіжної картки або банківського переказу. Таким чином, ви робите свій благодійний внесок, і в той же час зберігаєте вашу конфіденційність. Надішліть свою анонімну пожертву, щоб підтримати нашу місію вже сьогодні!

Пожертвувати зараз - Silent Donor International - Мовчазний донор

 

Якщо ви бажаєте направити вашу пожертву на конкретну програму, будь ласка, вкажіть це в коментарі до платежу.

*без урахування комісій за банківські операції

bottom of page