top of page

Acerca de

WhatsApp Image 2022-08-04 at 10.55.29 AM.jpeg

Місто Добра

"Місто Добра" було створено у 2016 році як кризовий центр для жінок з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах. Його засновницею стала Марта Левченко, яка вірила, що кожна жінка, яка опинилася у складних життєвих обставинах, за умови належної підтримки, може оговтатися та встати на ноги. Організація надає жінкам з дітьми житло, харчування, медичну допомогу. Матері також отримують психологічну допомогу, консультації з питань працевлаштування та наставницьку допомогу. Місто Добра було створено як безпечний притулок для жінок з дітьми, де вони можуть відчути турботу, комфорт, отримати індивідуальну допомогу, щоб відновити контроль над своїм життям, відчути себе більш впевнено в суспільстві та належним чином піклуватися про своїх дітей. Як наслідок, менше дітей потрапляє до інтернатів. До лютого 2022 року "Місто Добра" опікувалося 92 особами - 62 дітьми та 30 жінками.

Війна в Україні спричинила масове переселення людей зі Сходу на Захід країни (Місто Добра знаходиться на Заході). Місто Добра відкрило двері для людей, які тікають від війни, і зараз на його території проживає близько 260 осіб - 176 дітей (65 з них - сироти), 85 жінок, у тому числі інваліди та поранені. Уряд евакуював два дитячих будинки до "Міста Добра" у зв'язку з інтенсивними обстрілами в містах, звідки вони походять.

Наразі "Місто Добра" знаходиться в процесі швидкого розширення своїх приміщень, щоб мати можливість розмістити втричі більше людей.

Вони потребують:

- ще 2 будівлі (720 кв.м) (вже в процесі будівництва)
- бомбосховище
- ігровий майданчик для дітей
- зимовий притулок для тварин

Ми в UA Brokers Without Borders підтримуємо цю організацію, надаючи гранти на її основну діяльність. Ми також допомагаємо їм у зборі коштів на розширення об'єктів.


Дізнайтеся більше про "Місто Добра": https://misto-dobra.com.ua/english/

bottom of page